Maastikurajad, Viimsi Mini MX krossirada

Viimsi Mini MX krossirada
Tuntud veel kui: Viimsi krossirada, Pärnamäe krossirada

 

  Vaadatud: 19867
       

vahejoon

Asukoht: Tallinna poolt keera Viimsi Statoili juures paremale. 2km pärast rismikult paremale ja 400m pärast vasakule kruusateele (järsk mägi). Siis keera paremale mööda (kehv kruusatee) ja 1km pärast läheb vasakule üle heinamaa tee, krossirada on metsaservas näha.
- Ecolandi hotelli poolt sõida üle raudtee 1900m edasi ning keera paremale väiksele kruusateele (järsk mägi).
- Randvere suunast saab läheneda mööda Mäealuse teed

Omadused: 1200 m pikk, liivane 85%, mullane 15%, pigem kõva kui pehme pinnas. Tosina jagu väiksemat sorti hüppeid.

Omanik/tasu: tasuta

Kordinaadid: 59°30'6'' N / 24°52'51'' E --- 59.501701 N / 24.880800 E

Google Maps link -=|=- Regio kaardi link -=|=- Pilte veebist -=|=- Youtube video

Kes & Mis: 2013 suured ümberehitused ja tekkinud post kirjaga "ERAMAA - SÕITMINE KEELATUD"
 

vahejoon

 

KOMMENTAARIUM

Tso - 1 aastakümmet tagasi
Kas seal on mingeid krossikaid ka laenutada?

bos - 1 aastakümmet tagasi
ketkel käib songermonger kaevamine ja rada pole ühes tükis aga sõita saab. Loodetavasti keegi sinna maja ehitama ei hakka...

TR - 1 aastakümmet tagasi
Ega keegi juhuslikult ei oma raja haldaja kontaktandmeid?

ATM 125cc - 1 aastakümmet tagasi
msn: mikssellinenimi@hotmail.com Andke teada, kui keegi kavatseb kohale lennata :)

110cc kawa - 1 aastakümmet tagasi
seal võiks mingid trennid ka toimuda. Suht mõnus oleks kui hüpped veits suuremaks lükata.

R - 1 aastakümmet tagasi
Tegime raja enne eelmist talve korda üks kurv jäi tõesti tegematta kuna külm tuli oodatust kiiremini,, Plaanis oli kevadel uuesti teha üle,Investeerisimine sinna ca 10 000.-eeki paari inimese peale. Kuid hakates see suvi kellegilt mingitgi raha küsima,et rada hooldada olid kõigil näod pikad ees...Sellepärast me ka sellest loobusime,sest atv-d lõhuvad selle kiiresti ära ja peaks ikkagi iga kuu korra kasvõi ratastraktoriga üle käima,kuid enda taskust seda teha ie taha..... Nii fänn ka ie ole ;)) Aga jah eks see selle suhtumise taga,, paar korda küsisin siis ikka vastused et me korra tulime proovima jne jne Ja kes seal metsas ikkagi seda raha korjab,,,

taavi - 1 aastakümmet tagasi
Praegu on see rada traktoriga täiega segi songitud:-(. Ei tea kas kellelgi on plaanis see rada ka korda teha kunagi või on tõesti finito!

taavi - 1 aastakümmet tagasi
Täiega tahaks et see rada ikka toimiks, mulle see nö kodurada! Mina oleks küll iga kell nõus selle raja kasutamise eest veits pappi kaa välja käima kui keegi viitsiks hooldamisega tegeleda.

teadja - 1 aastakümmet tagasi
Kahro lubas enne valimisi, et ta hakkab selle rajaga tegelema. Eks näis mis asjast saab.

renx - 1 aastakümmet tagasi
Sõita saab, aga jah peamise juurdepääsutee (Pärnaõie) ette, mis peaks olema avalik tee, on miskine "eramaalane" pannud raudvärava millest läbi ei saa. Nüüd saab läheneda Pärnamäe teelt Viimsi poolt järsust mäest alla sõites või Randvere poolt väikse ringiga.

KaTeeM - 1 aastakümmet tagasi
Kuidas seal praegu on? Saab sõita?

asso - 1 aastakümmet tagasi
Teadmiseks teile - see rada vajub minevikku. viimsi uusrikkurid on sinna lähedusse oma villad rajanud ja keegi neist ei taha nende põrisevate krossirataste müra kuulda. isegi üks jobu on raja juurde viivale teele keelumärgi ja värava ette pannud. nüüd tuleb suure ringiga sinna minna. Karta on, et mõne aja pärast on seal rikaste viimsi-peerude majad asemel.

nimi - 1 aastakümmet tagasi
Oleksin isegi kambas.Kuna endal suvel piisavalt aega siis labidas kätte :) ja kaevama .Aga jah olen igati nõus abistama kuna isegi kasutaks seda rada meeleldi kodule ikka tükk maad lähemal. Jah see kogutut raha peaks mingile traktoristile minema kes korra kuus raja üle lükab ,näiteks.Esmalt tuleks sinna mingisugune trenaasi moodi asi teha ,vihmaga on ikka tõsine bassein seal sõida või skuutriga .Ja mitte ei taha see vesi sealt kuhugi ära minna .

Sõitja - 1 aastakümmet tagasi
Loogiline on et seal ei hakka kunagi MM-etappe toimuma nii ,et ega rohkem polegi loota kui ,et saaks sellest vähemalt korraliku trenniraja. Võiks näiteks palgata mingid hooldajad/ vastutajad vms ja kehtestada ntx rajamaks, mis oleks loogiline ja ka õigustatud kuna siis keegi tegeleks selle rajaga ja raha läheb ka asja ette aga vähemalt saaks sõita. Küll sinna suve jooksul ikka sõitjaid koguneb, mingi 50-100kr sõitja pealt pole ju paha et hooldekulusid katta või mis? :D

lauri - 1 aastakümmet tagasi
sel kevadel võiksid huvilised kuidagi kopereeruda,et rada korda teha,arvan,et huvilisi oleks(kaasa arvatud mina)

nimi - 1 aastakümmet tagasi
Viimasel ajal rahvast seal suht vähe, mingit paari venda sai seal suve jooksul näha. Vanasti oli suht tihti jumala täis see rada a noh nüüd on seisukord ka nii nagu on ja vaevalt et keegi seal niipea korda looma ...

erik - 1 aastakümmet tagasi
kes seal hetkel muidu sõitmas käivad krossi siis mõtlen?

k. - 1 aastakümmet tagasi
Rada on mõeldud krossikatele, kuid kuna Atv-d käivad seda lõhkumas siis ei ole mõtet selle korrashoiuga tegeleda. üritasime 2a seal midagi teha ja korras hoida ja arendada kuid tulutult. Päev läbi lükkasime rada ja peale tunni ajast vahet läksid rajale et normaalse siledal rajal trenni tegema hakata olid juba teised hingelised oma atv-d ja asjadega käinud läbi sealt. Seega meie oleme loobunud selle rajaga tegelemast.

nimi - 1 aastakümmet tagasi
Hmmm huvitav kus siis guadi omanikud sõitmas peaksid käima .Tegelt oleksin täitsa nõus abistama selle raja korda tegemis .

Sõitja - 1 aastakümmet tagasi
Seda rada peaks hooldama hakkama. ATV-d on selle nii soonde sõitnud ja hüpped on maha sõidetub. No offence aga mulle isiklikult ei meeldi kui ATV mehed käivad krossiradadel...vähemalt enne soolode pealeminekut.

vx - 1 aastakümmet tagasi
või siis ei lükata ära ja keegi teeb ennast täis :D

võistlus - 1 aastakümmet tagasi
Kui ma kuulsin siis tuttav tahab teha sinna niiöelda amatööride võistluse, kuid seda veel mõeldakse.\r\nLoomulikult kui toimub seal võistlus siis lükatakse hüpped millel on keskel auk ära ja tehakse täis :D.

125cc - 1 aastakümmet tagasi
aga miks sa ise ei korralda - alusta paari sõbraga ja küll seltskond kasvab :)

Bit Bike! life JUSS 93 - 1 aastakümmet tagasi
Keegi võikd koraldada võistlusi seal 50cc ,65cc bit bikele

nimi - 1 aastakümmet tagasi
huhh... täna sai käidud ja ikka päris paras porimülgas - aga muidugi on täna porine igalpool :) Juurdepääs on suht nigel - mööda auklikku kruusateed mille algus on suhteliselt kehvasti leitav ja mingi tobu on veel maja ka sisuliselt tee peale ette ehitanud ning keelumärgid ette pannud aga seda ignoreeriga. 4x4 jäi põllu peale korra isegi kinni. Aga mõnus muda oli :)

silver - 1 aastakümmet tagasi
viimsi rada on uus ehk siis väha heas vormis

tom - 1 aastakümmet tagasi
tule sõida läbi ja vaata üle - oma silm/tagumik ju kuningas? Täna on jääs ja lumi peal, muidu oli suhteliselt porine. Hooldamise kohapealt ei oska ma sulle öelda.

Sõitja - 1 aastakümmet tagasi
Keegi teab mis olukorras see rada on hetkel, või kas keegi kavatseb seda lähiajal hooldama hakata?\r\n29.02.08

 

 

LÄHIMAD SÕIDUKOHAD

Muuga liivakarjäär

 6.1 km
Muuga liivakarjäär
Maardu krossirada

 8.2 km
Maardu krossirada
Pelguranna Mini MX krossirada

 13.5 km
Pelguranna Mini MX krossirada


Aerofotod: Maa-amet & SuurVend | © 2014 Kõik õigused kaitstud